Muscle Junkie

( ilość produktów: 4 )

Jesteś osobą trenującą siłowo? Chcesz maksymalnie zwiększyć skuteczność i efektywność wykonywanych ćwiczeń? Zapoznaj się z ofertą Muscle Junkie! Produkty tej marki obudzą w Tobie bestię i sprawią, że wzniesiesz swój trening na najwyższy poziom, osiągając powalające efekty!

Oryginalność Muscle Junkie

Muscle Junkie to amerykański producent suplementów diety, który wyróżnia się swoim niezwykle oryginalnym designem. Czarno-zielona kolorystyka przykuwa wzrok i nadaje opakowaniom niezwykle atrakcyjny wygląd. Jest to firma, która swoje produkty kieruje do tzw. freak'ów, czyli największych twardzieli i mutantów mięśniowych, przeprowadzających trening na najwyższej intensywności i z maksymalnym obciążeniem i chcących zwiększyć swoją beztłuszczową masę mięśniową. Muscle Junkie suplementy to przede wszystkim produkty wspomagające przyrost mięśni oraz zwiększenie ich siły, a także przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej.

Psycho - obudź w sobie bestię

Psycho Muscle Junkie to bardzo mocny preparat przedtreningowy, który już po kilku minutach od momentu spożycia powoduje natychmiastowe zwiększenie energii i siły. Produkt ten skutecznie poprawia koncentrację oraz poziom skupienia i uwagi, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe wyniki podczas treningu, zwiększając jego intensywność do maksimum. Muscle Junkie Psycho przeznaczony jest do największych twardzieli, którzy podejmują trening na poziomie psychotycznym.

pixel