Sale
  • Olimp Żeń Szeń 30caps

Olimp Żeń Szeń 30caps

Producer: Olimp
Product code: 0231
£2.74
£2.52
/ pcs
incl. VAT excl. Shipping costs
) when buying in a set. 8).£0.22% taniej).

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 10 days.
Show details
10 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 10 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.
Maximum Human Performance DREN: zwiększone uwalnianie noradrenaliny i adrenaliny!

DREN dzięki zawartym w nim związkami mezolimbicznymi maksymalizuje proces lipolizy, należy do nowej klasy odżywek odchudzających za pomocą środków opartych na beta antagonistach. MHP Dren ma także silne działanie psychoaktywne i euforyczne.

Dren przemieni twe ciało i przeprogramuje umysł!

Naukowcy uważają stworzenie nowego środka, beta-metyloksy-fenyloetyloaminy, za ważniejsze i bardziej obiecujące niż swego czasu odkrycie działania efedryny i porównują MHP Dren (Drenbuterol) do Clenbuterolu. Naukowcy przyglądali się podstawowej formie beta-fenyloetyloaminy (zwanej też beta-PEA) od lat, jednak jej niska żywotność ograniczała sens jej stosowania. Pierwszą próbą wydłużenia jej trwania było łączenie beta-PEA z inhibitorami MAO, jednak takie rozwiązanie także nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Jednak najnowsza stworzona forma jest nie tylko obiecująca, ona po prostu daje niesamowite rezultaty. A choć to właśnie beta-metoksy-fenyloetyloamina jest głównym środkiem aktywnym Dren, to dodaliśmy do niego jeszcze kilka innych substancji, by doprowadzić do całkowitego odchudzenia i zniknięcia upartej tkanki tłuszczowej.

Farmakologiczne podejście do kwestii spalania tłuszczu!

MHP Dren wykorzystuje zaawansowane metody farmakologiczne, by rozpędzić proces lipolizy do maksimum. Dren (nazwa zarejestrowana w urzędzie patentowym to Drenbuterol) należy do nowej, potężnej klasy związków chemicznych zwanych mezolimbicznymi, spalającymi tłuszcz środkami opartymi na beta antagonistach. Mechanizm ich działania przypomina nieco zestawy ECA (efedryna, kofeina i aspiryna), ale najbardziej zbliżony jest do Clenbuterolu. Podobnie jak Clenbuterol, odżywka MHP Dren działa bardziej wybiórczo niż efedryna i ma od niej silniejsze działanie beta-adrenergiczne, prowadzące do spalania tłuszczu. MHP - amerykańska jakość tanich suplementów i odżywek stosowanych w kulturystyce i fitness

Krok 1: Sympatykomimetyczna aktywacja termogenezy:

Beta-metoksy-fenyloetyloamina (zwana także beta-metoksy-PEA) to nowy, niesamowity składnik zawarty tylko w suplemencie Dren. Część działania beta-metoksy-PEA opiera się na zwiększeniu produkcji noradrenaliny (NA) z zakończeń nerwowych układu współczulnego. Jako sympatomimetyk (środek naśladujący działanie układu współczulnego) beta-metoksy-PEA stymuluje ten układ poprzez zmuszanie przedsynaptycznych końcówek nerwowych do wydzielania norepinefryny, częściej zwanej noradrenaliną, do przestrzeni synaptycznej. Noradrenalina, po wydzieleniu do przestrzeni synaptycznej, reaguje z receptorami adrenergetycznymi na powierzchni adipocytów (komórek tłuszczowych). Rozpoczyna to sekwencję reakcji w adipocytach prowadzącą do nasilenia lipolizy (rozpadu kwasów tłuszczowych) za sprawą enzymu HSL (lipazy zależnej od hormonów). Efekt ten zależny jest od długiego i stabilnego okresu pracy receptorów i właśnie dlatego odkrycie beta-metoksy-PEA jest tak ważne i dlatego związek ten jest o wiele bardziej efektywny niż inne formy beta-PEA.

Beta-metoksy-PEA to najskuteczniejszy beta-antagonista B-PEA dzięki długiemu okresowi półtrwania (dłużej pozostaje w organizmie), a także dzięki temu, że może być wchłaniany do komórek tłuszczowych i lepiej przenika barierę krew - mózg. Dla porównania, okres półtrwania innych form beta-PEA liczy się w minutach, gdyż enzym MAO-B szybko metabolizuje, przez co stają się mniej litofilne, co chroni przed dostaniem się niezbędnej ilości B-PEA do mózgu, a więc nie osiąga się żadnego efektu psychoaktywnego ani odchudzającego. Jak wspomniano wcześniej, choć wydaje się, że zastosowanie inhibitorów MAO powinno działać korzystnie, to jednak badania pokazują inaczej. Beta-metoksy-PEA, dzięki swej niezwykłej konfiguracji, nie jest rozbijana przez MAO-B. To właśnie cząstka 'metoksy' chroni PEA i pozwala na zwiększoną absorpcję przez barierę krew - mózg i głębokie wtargnięcie do tkanek tłuszczowych w mózgu, gdzie reaguje z receptorami adrenergicznymi. To wzmocnienie noradrenaliny i aktywacji receptorów adrenergicznych zwiększa poziom cAMP w komórkach tłuszczowych (zwiększając ich rozpad) oraz komórkach mięśniowych (zwiększając syntezę białek). Unikalna budowa beta-metoksy-PEA wydłuża czas jego działania oraz możliwości dostawania się do komórek tłuszczowych, spalania ich zawartości i osiągnięcia celów zakładanych przez osoby ćwiczące kulturystykę, sporty siłowe lub fitness. Nie można przecenić tego faktu: cząstka 'metoksy' w beta-metoksy-PEA sprawia, iż nie da się jej porównać z innymi formami beta-PEA - a znajdziecie ja tylko w Drenie!

Dodatkowo, beta-metoksy-fenyloetyloamina jest w stanie lepiej przechodzić przez barierę krew - mózg, wywołując uczucie euforii. Beta-metoksy-PEA jest alkaloidem i monoaminą, a więc pełni rolę neuromodulatora lub neurotransmitera, wywierając na organizm spalający tłuszcz psychoaktywny wpływ. Podsumowując: beta-metoksy-fenyloetyloamina swobodnie przedostaje się do mózgu i wywołuje kaskadowe wydzielanie norepinefryny, dopaminy i serotoniny oraz stymuluje ścieżkę mezolimbiczną, wywołując euforię i podniecenie.

Krok 2: Zastosowanie antagonistów alfa-2 sprawia, że Dren działa podobnie do Clenbuterolu, co jeszcze mocniej poprawia wydajność beta-metoksy-PEA!

Już samo beta-metoksy-PEA wywołuje mocny efekt termogeniczny, ale naukowcy z MHP chcieli czegoś więcej. Odkąd efedryna została zakazana, a za Clenbuterol można trafić do pudła, każdy szuka alternatywy dla tych najmocniejszych środków! MHP nie chciało jednak opracować odpowiednika efedryny, naukowcy firmy od początku myśleli o czymś mocniejszym niż ECA. Gdy udało nam się stworzyć beta-metoksy-PEA i stwierdzić, iż ma ona efekty działania przypominające acz przewyższające efedrynę, wiedzieliśmy, że odniesiemy sukces.

W reakcji na stymulację beta-adenergiczną wywołaną beta-metoksy-PEA, uruchamiają się także mechanizmy negatywne. Mechanizmy te blokują lipolizę (spalanie tłuszczu). Tak samo jak przy efedrynie, oprócz stymulacji receptorów alfa-2 występuje też produkcja fosfodiestraz oraz adenozyny. Wszystkie te zjawiska powodują spowolnienie, a nawet zatrzymanie procesu odchudzania. Właśnie z ich powodu do efedryny dodaje się kofeinę i aspirynę. Pomagają one w przezwyciężeniu negatywnych efektów efedryny, czynią ją jeszcze skuteczniejszą. Ponieważ przy stosowaniu beta-metoksy-PEA zaobserwowano podobne efekty uboczne, naukowcy z MHP postanowili je obejść, upodabniając działanie beta-metoksy-PEA do Clenbuterolu.

Efedryna oraz wszystkie formy beta-PEA należą do nieselektywnych środków adrenergicznych, ponieważ nie aktywują tylko jednego rodzaju receptorów. Niestety, noradrenalina działa niejako przeciw samej sobie, uruchamiając zarówno receptory beta, jak i alfa. Jak pamiętacie, stymulacja receptorów beta wywołuje pożądany efekt spalania tłuszczu, ale receptory alfa-2 mogą zablokować lipolizę. Naukowcy z MHP dodali do suplementu Dren chlorowodorek johimbiny, dzięki czemu zniwelowali efekty działania receptorów alfa-2 i zwiększyli skuteczność Drenu. Chlorowodorek johimbiny to selektywny antagonista receptorów alfa-2, dzięki czemu może zwiększyć się poziom noradrenaliny oraz spalanie tłuszczu wywołane przez beta-metoksy-PEA. Stworzyliśmy w ten sposób mechanizm naśladujący działanie Clenbuterolu - długa stymulacja receptorów beta przy jednoczesnym wyłączeniu receptorów alfa.

Krok 3: Blokowanie fosfodiestrazy i mechanizmu receptorów adenozyny

Większość ludzi lubi kofeinę za jej pobudzające działanie. Kofeina odgrywa jednak o wiele ważniejszą rolę. Stymulacja receptorów beta oznacza także zwiększenie aktywności fosfodiestrazy i adenozyny. Fosfodiestraza (PDE) hydrolizuje cAMP do nieaktywnych resztek, podczas gdy adenozyna blokuje gromadzenie cAMP, powstrzymując w ten sposób stymulację HSL i proces spalania tłuszczu. Kofeina posiada zdolność blokowania fosfodiestrazy w komórkach oraz, w pewnym stopniu zapobiega sprężeniu zwrotnemu norepinefryny, działając jednocześnie jako bloker receptorów adenozyny. Jak widzicie, kofeina wzmaga skuteczność Drenu na wiele różnych sposobów.

Krok 4: Neurostymulowana euforia

Umysł to potęga! Dren nie tylko przetworzy twoje ciało w najsilniejszym procesie termogenezy, ale także nastawi pozytywnie twój umysł. Nie ma wątpliwości, że beta-metoksy-PEA ma silne działanie psychoaktywne i euforyczne. Aby wzmocnić ten efekt do Drenu dodano neuromodulator L-5-hydroksytryptofan. Jest to naturalnie występujący aminokwas, prekursor serotoniny, będącej neurotransmiterem monoaminowym zapewniającym dobre samopoczucie, a ponadto tłumi apetyt. Podobnie jak beta-metoksy-PEA, także L-5-hydroksytryptofan potrafi przechodzić przez barierę krew - mózg. Uważa się, że swe możliwości pobudzające zawdzięcza wpływowi na syntezę serotoniny. System serotoninergiczny odpowiada za sterowanie nastrojem, emocjami, snem i apetytem, a więc wpływa na wiele funkcji behawioralnych i fizjologicznych. L-5-hydroksytryptofan pomaga utrzymać w równowadze poziomy serotoniny i norepinefryny, zwiększając metabolizm i przyspieszając spalanie tłuszczu. Rezultatem jest szybsza redukcja wagi i euforyczny nastrój.

Clen jest niebezpieczny - Dren jest skuteczny!

Nawet ludzie stosujący 50-100mg efedryny w formie ECA uznali, że Dren wywołuje niezwykle silny efekt redukcyjny i euforyczny. Mówi się, że Dren to uderzenie czystej adrenaliny w połączeniu z efektami efedryny. Dren (Drenbuterol) należy do nowej klasy silnych związków zwanych beta agonistami mezolimbicznymi, niezwykle silnymi pod względem wywoływania euforii i spadku wagi. Dren stymuluje zarówno ścieżkę metaboliczną jak i mezoboliczną, wywołując przyspieszone spalanie tłuszczu i stan nieustannego uniesienia. Każda kapsułka Drenu zawiera 409mg Drenbuterolu, powinno się ją przyjmować tylko raz dziennie i nie łączyć z innymi stymulantami. Brany zgodnie ze wskazaniami, Dren zainicjuje termogenezę, podniesie poziom energii, ograniczy apetyt i wywoła euforię.

Dawkowanie MHP Dren:
Przyjmuj jedną porcję (1 kapsułka) dziennie. Nie stosuj więcej niż jedną porcję w ciągu 12 godzin!

Charakterystyka suplementu:

Porcja: 1 kapsułka Ilość porcji w opakowaniu: 30
Share your comment
Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Your e-mail:
This field is required for placing an order.
Question:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel