2019-05-29

Kolejna nowość od Evolite Nutrition! Ultra Pump Shoty już dostępne

Evolite Ultra Pump Shot to efektywna przedtreningówka adresowana zarówno do profesjonalistów, jak i osób trenujących czysto amatorsko, rekreacyjnie. Nowoczesna formuła składnikowa nie zawiera agresywnych stymulantów .


Najwyższej klasy suplement przedtreningowy dodający energii po ciężkim dniu, podnoszący wydajność mięśni oraz dający uczucie mega pompy na treningu. Ogromne skupienie przez dłuższy czas i potężna moc podczas ciężkiej pracy! Ultra Pump Shot
 zawiera podstawowe stymulanty, jak powszechnie stosowana Bezwodna Kofeina oraz Tauryna. W bezpieczny sposób pobudzają one syntezę adrenaliny i promują ścieżki energetyczne, dzięki czemu organizm może wykonać większą pracę podczas jednostki treningowej.
Podstawę składu Ultra Pump Shot  stanowi ogromna dawka dawkę Beta-alaniny. W ten sposób można skutecznie można odwlec w czasie moment tzw. upadku mięśniowego. Dzięki temu trening może być dłuższy i mocniejszy.

Jednocześnie obecność Jabłczanu Cytruliny oraz AAKG to zwiększona synteza tlenku azotu w organizmie. Powodują one ukrwienie i napompowanie mięśnia, a co za tym idzie imponujący efekt wizualny oraz dotlenienie i odżywienie komórek mięśniowych. Jabłczan Cytruliny i Arginina w formie Alfa-Ketoglutaranu to najlepiej przyswajalne prekursory tlenku azotu.


Składniki Aktywne w 1 porcji (50ml):
Beta-alanina 2000mg
Jabłczan Cytruliny (2:1) 1500mg
Alfa-ketoglutaran-L-argininy (AAKG 2:1) 1250mg
Tauryna 1000mg
Kofeina 200mg


Sposób użycia:
1/2 butelki (50ml) wypić przed lub w trakcie treningu. Wstrząsnąć przed użyciem.
Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

pixel