Activlab

( ilość produktów: 1 )

Odżywki i suplementy Activlab

Activlab to marka, która – jak sama podkreśla – jest przede wszystkim dla tych, którzy się nie poddają. To produkty dla osób zdeterminowanych i dążących do wyznaczonych sobie celów. Jeżeli masz cel, to następnym krokiem powinno być odnalezienie drogi, aby go zrealizować. Activlab jest firmą, dzięki której wielu zawodowych sportowców i kulturystów poprawiło swoje wyniki, ponieważ zdecydowali się na jej odżywki i suplementy. W swojej ofercie mają produkty zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, dla początkujących i doświadczonych sportowców, dla tych, którzy chcą zwiększyć masę, i dla tych, którzy chcą ją zredukować, dla osób oczekujących szybkich efektów i dla tych, dla których ważne jest, aby przychodziły one systematycznie, ale wolniej. To marka dla każdego!

Odżywki Activlab są źródłem najwyższej jakości białka. Jest to białko serwatkowe stosowane powszechnie w suplementacji sportowców. Produkty zostały uzupełnione o inne wspomagające działanie białka substancje, które dodatkowo zwiększają wydolność i siłę. Wśród nich znajdują się m.in. tauryna i kreatyna. Odżywki Activlab to także źródło węglowodanów i aminokwasów BCAA. Gwarancja szybkiego uwalniania glukozy do krwi i wzrost siły niezbędnej do przeprowadzenia długiego i intensywnego treningu, który przynosi szybsze i długotrwałe efekty.

Proponujemy ponadto suplementy Activlab, czyli kompozycje witamin i minerałów jako uzupełnienie codziennej diety przy intensywnych wysiłkach fizycznych. Zawierają wyciągi roślinne i naturalne substancje, dzięki którym znacznie skuteczniej są przyswajalne przez organizm człowieka. Witaminy i minerały w diecie sportowca odgrywają szczególną rolę – potrzebuje ich więcej, w ilości, w której nie jest w stanie dostarczać ich wraz z pożywieniem. Activlab wychodzi naprzeciw potrzebom osób aktywnych, dążących do poprawy wyglądu swojej sylwetki i zmiany trybu życia. Wspiera osoby zmotywowane, zdeterminowane i mające wyznaczone cele.

pixel