2023-11-20

BLACK WEEK W BODYHOUSE - SPRAWDŹ MEGA RABATY!

Wreszcie nadszedł ten magiczny czas roku, pełen niepowtarzalnych okazji i promocji! Dlatego też mamy dla Was świetną wiadomość - rozpoczynamy Black Week z jeszcze większym rozmachem niż kiedykolwiek wcześniej!

Od dzisiaj do 30.11.2023 r. zapraszamy Was do korzystania z wyjątkowych rabatów w ramach naszej akcji Black Friday. Wszystko, co trzeba zrobić, to odwiedzić naszą stronę i przejrzeć specjalną zakładkę "BLACK WEEK" - pełną produktów z niesamowitymi zniżkami!

Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli wpiszesz kod BW15 podczas finalizacji zamówienia, otrzymasz dodatkowe -15% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w koszyku. To szansa, której nie możesz przegapić!

Czym wyróżniają się nasze suplementy diety? To proste! Stawiamy na jakość, składniki najwyższej jakości i troskę o Wasze zdrowie. Black Week to doskonała okazja, by zatroszczyć się o siebie w niesamowicie korzystny sposób!

Dlatego polecamy Wam sięgnąć po swoje ulubione suplementy, eksperymentować z nowościami i zadbać o swoje ciało. Pamiętajcie, że zdrowy tryb życia zaczyna się od dobrych nawyków żywieniowych i odpowiednich suplementów.

Przyłącz się do nas już teraz, odkrywaj nowe możliwości, eksperymentuj z produktami, a przede wszystkim ciesz się korzyściami zdrowego stylu życia!

REGULAMIN PROMOCJI

Regulamin Promocji "Black Friday" - Sklep Internetowy z Suplementami Diety

1. Okres Promocji:

 • Promocja "Black Friday" obowiązuje w dniach 20 listopada 2023 (poniedziałek) do 30 listopada 2023 (czwartek) do godziny 23:59.

2. Zniżki:

 • W ramach promocji, wszyscy klienci otrzymują 15% zniżki po zastosowaniu kodu "BF15" na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu, z wyjątkiem produktów, które są już przecenione.

3. Wyłączenia:

 • Zniżki nie obejmują produktów, które są już przecenione. Tj. produkty objęte innymi promocjami, wyprzedażami lub obniżkami cenowymi nie kwalifikują się do dodatkowego rabatu 15%.

4. Warunki Uczestnictwa:

 • Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów sklepu internetowego.
 • Aby skorzystać z promocji, klient musi dokonać zakupu w okresie obowiązywania promocji.

5. Kod Rabatowy:

 • Aby skorzystać z zniżki, należy podczas dokonywania zakupu wprowadzić kod rabatowy: BF15

6. Limit Zniżki:

 • Zniżka w wysokości 15% obowiązuje dla każdego produktu, na którym nie została już zastosowana inna obniżka ceny.

7. Inne Rabaty i Promocje:

 • Zniżki nie są sumowaNe z innymi promocjami, kuponami rabatowymi ani programami lojalnościowymi.

8. Zwroty i Wymiany:

 • Produkty zakupione w ramach promocji "Black Friday" podlegają standardowym procedurom zwrotów i wymiany, zgodnie z ogólnymi warunkami sklepu.

9. Zmiany w Regulaminie:

 • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania regulaminu promocji w dowolnym momencie, o czym poinformuje klientów na stronie internetowej.

10. Zakończenie Promocji:

 • Promocja "Black Friday" kończy się automatycznie po upływie okresu obowiązywania.

Dziękujemy za udział w promocji "Black Friday"! Życzymy udanych zakupów!

pixel