Przed treningiem

( ilość produktów: 65 )

Przygotowanie organizmu i ciała do intensywnego treningu stanowi jeden z ważniejszych treningów, mający kluczowy wpływ na jego efektywność i skuteczność. Podczas wysiłku fizycznego narażamy nasz organizm na utratę dużej ilości energii, często zostaje zaburzona równowaga między jej popytem i podażą. Konieczne jest zatem uzupełnienie jej niedoboru, aby możliwe było przeprowadzenie całego treningu o jak największej intensywności.

Odżywki przedtreningowe

Odżywki przed treningiem, jakie są stosowane zarówno przez kulturystów, jak również osoby uprawiające regularnie inne sporty, to szansa na lepsze funkcjonowanie organizmu nawet przy zmianach warunków, na jakie go narażamy. Ich głównym zadaniem jest stymulacja układu krwionośnego w celu dostarczania właściwej ilości składników odżywczych do poszczególnych narządów oraz komórek naszego ciała w trakcie treningu.

Przedtreningówki pobudzają nasz organizm do działania, powoduje, że jest on w stanie intensywniej i efektywniej pracować. Zwiększona zostaje wydolność i siła, a także poprawia się nasze samopoczucie. Dzięki nim praca, jaką wykonujemy, przynosi pożądane efekty, dajemy z siebie nie 100%, a nawet 150%!

Suplementy przedtreningowe swoją skuteczność zawdzięczają odpowiednio dobranym składnikom odżywczych. Wśród nich znajdziemy m.in. kreatynę powodującą szybki przyrost energii podczas intensywnego treningu, ale też pozwalającą utrzymać trening na wysokim poziomie, kofeinę przetwarzającą kwasy tłuszczowe w energię, poprawiającą kondycje i zwiększającą wytrzymałość betainę oraz beta-alaninę zmniejszającą uczucie zmęczenia i sprzyjającą regeneracji. W każdym planie treningowym powinno się uwzględnić odpowiednią ilość posiłków spożywanych we właściwych godzinach. Nie należy zapominać o źródłach energii przed treningiem. Tutaj doskonale sprawdzają się energetyczne przekąski i suplementy przed treningiem, które pozwolą Ci dać z siebie wszystko oraz zaobserwować szybko pojawiające się efekty.

 

pixel