Akcesoria

( ilość produktów: 142 )

Akcesoria treningowe na siłownię

Niezależnie od tego, czy dopiero masz przed sobą pierwszy trening czy też siłownia jest już Twoim drugim domem, powinieneś wiedzieć, że odpowiedni strój sportowy i buty to nie wszystko, co może Ci się przydać. Przygotowaliśmy dla Ciebie akcesoria sportowe, dzięki którym Twój trening będzie jeszcze bardziej efektywny.W zależności od stopnia zaawansowania, doświadczenia oraz rodzaju treningu, wybierz akcesoria, które przybliżą Cię do osiągnięcia postawionych sobie celów.

W naszej ofercie dostępne są niezbędne każdemu sportowcowi shakery, idealne zarówno na napój izotoniczny, koktajl białkowy, jak też na wodę. Ponadto, proponujemy Ci paski treningowe, ułatwiające wykonywanie takich ćwiczeń, jak martwy ciąg, unoszenie sztangi, podciąganie na drążku i ściąganie na wyciągu. Jeżeli chcesz poprawić swoją mobilność i zniwelować napięcie mięśni, wybierz piłkę z gumową powłoką idealnie sprawdzającą się po bardzo ciężkich treningach.

Akcesoria sportowe to również rękawice, które są niezbędne podczas treningu na siłowni. Poprawiają chwyt oraz zapobiegają otarciom dłoni podczas wykonywania ćwiczeń ze sztangą, na wyciągu czy też z hantlami. Proponujemy Ci szeroki wybór akcesoriów dodatkowych do wykorzystania nie tylko na siłowni. To m.in. czapki jako uzupełnienie zimowe stroju biegacza czy też specjalistyczna guma, pozwalająca na wykonywanie ćwiczeń ogólnorozwojowych w domowych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i uzupełnienie swojego stroju oraz sprzętu treningowego.

pixel