Shakery

( ilość produktów: 28 )

Shakery do odżywek – niezbędne przed i po każdym treningu

Praca nad idealną sylwetką to nie tylko dobrze dopasowany plan treningowy i regularne ćwiczenia, ale też odpowiednio zbilansowana dieta oraz dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej, zwiększają siłę i wytrzymałość oraz poprawiają metabolizm. Bardzo istotny jest czas, kiedy są one przyjmowane, często najlepsze efekty przynoszą, kiedy przyjmujemy je bezpośrednio przed lub/i po treningu. Z tego powodu coraz częściej na siłowni spotkać można osoby z bidonami i shakerami do odżywek, w którym może znajdować się białko, kreatyna, aminokwasy, reduktory tłuszczu i inne substancje, których organizm potrzebuje w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego.

Idealny shaker do odżywek dla Ciebie

Są to naczynia, dzięki którym możliwe jest odmierzanie odpowiedniej ilości substancji, rozcieńczanie jej z wodą i bardzo dokładne mieszanie. Dostępne są w różnych wielkościach, kolorach i wzorach, zatem można je dopasować nawet do swojego stroju sportowego. Najważniejsze jest jednak to, aby były szczelnie zamykane, posiadały sitko i były wykonane z bezpiecznego dla organizmu człowieka materiału. Shaker ma najczęściej pojemność od 300 do 500 ml. Może posiadać zakrętkę lub zatyczkę z ustnikiem. Swoim kształtem przypomina słoik lub butelkę, niektóre modele są również profilowane i mają bardziej ergonomiczne kształty.

Shakery do odżywek podzielić możemy na te typu słoik – są rozwiązaniem najtańszym i mają prostą budowę, typu bidon – są wygodne w użytkowaniu, wyróżniają się dużą szczelnością oraz shakery automatyczne – błyskawicznie, niemalże bezobsługowo mieszają odżywki. Przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim powinno być to jego przeznaczenie, czyli jak często i w jakim celu będziemy go używać. Być może okaże się, że w zupełności wystarczy prosty typu słoik lub też lepszym rozwiązaniem będzie bardziej zaawansowane rozwiązanie. Niezależnie od tego szejker powinien być szczelny, wygodny w stosowaniu, łatwy w utrzymaniu czystości i oczywiście pasujący designem do Twojego stroju sportowego.

 

12
pixel