Ostrovit

( ilość produktów: 17 )

Ostrovit – osiągaj sportowe cele szybciej i skuteczniej

Polska firma Ostrovit kieruje swoją ofertę do wszystkich osób aktywnych uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe, a także trenujących rekreacyjnie. Jest to jedno z niewielu przedsiębiorców, które może zaproponować swoim klientom tak szeroki asortyment produktowy obejmujący suplementy, odżywki, żywność stworzoną z naturalnych składników, o obniżonej zawartości tłuszczów i zawierającą duża porcję białka, a także akcesoria niezbędne do przygotowania odżywek białkowych. Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z firmą Ostrovit, dokonaliśmy słusznego wyboru, co potwierdza ogromne zainteresowanie proponowanymi przez nas produktami.

Ostrovit suplementy to szeroka paleta produktów dedykowanych dla kobiet i mężczyzn, ukierunkowanych na redukcję tkanki tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, co odpowiada zapotrzebowaniu jego organizmu i własnym preferencjom. Firma cechuje się doskonałą znajomością potrzeb swojego klienta, błyskawicznie reaguje na zmiany zachodzące w branży sportowej i nowo pojawiające się trendy.

Oferując dietetyczną żywność, taką jak:  masła orzechowe, makarony białkowe, oleje kokosowe i sosy „zero kalorii”, wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą jeść zdrowo i smacznie, jednocześnie pozbywając się nadmiaru kilogramów. Ostrovit odżywki wyróżniają się z kolei starannie dobranymi składnikami. Odżywki białkowe oprócz protein dostarczają innych cennych dla organizmu składników odżywczych, tj. aminokwasy, glutamina, błonnik, magnez i wapń. Występuje w nim białko w wielu formach – hydrolizat białka, izolat białka, kazeina i koncentrat białka. Wśród odżywek węglowodanowych znajdziemy: kreatynę, boostery, reduktory tłuszczu i preparaty przedtreningowe. Nie bez znaczenia jest także ich smak. Ostrovit zawsze uwzględnia preferencje swoich klientów, dlatego tworzy produkty pełnowartościowe, nadając im niezwykłych walorów smakowych.

12
pixel