Giorgio Ulani

( ilość produktów: 14 )

Odzież sportowa Giorgio Ulani

Są ludzie, którzy chcą motywować, są też tacy, którzy motywują i robią to na tyle skutecznie, że zyskują sobie poparcie coraz szerszego grona sportowców i osób pracujących nad poprawą wyglądu swojego ciała. Jaki jest ich sekret skuteczności? Przede wszystkim przemawiają do swoich odbiorców ich językiem, mówią nie tylko to, co chcą oni usłyszeć, ale w sposób, jaki trafia do nich najbardziej. Takim motywatorem jest Giorgio Ulani, którego przekaz cechuje finezja, słowa są pełne polotu, wyróżniają się szczerością i dystansem do współczesnego świata. Proponujemy Ci produkty Giorgio Ulani.

Koszulki, czapki, bluzy

W ofercie znajdziesz szeroki wybór koszulek treningowych, a także tych, które świetnie sprawdzą się do noszenia na co dzień. Wykonane są z wysokogatunkowego materiału o doskonałej elastyczności, dopasowują się do sylwetki i nie krępują ruchów. Mają system termoregulacji, dzięki czemu zapewniają odpowiednią wentylację podczas treningu. Grafika została naniesiona na materiał z wykorzystaniem nowoczesnych technik, jest trwała, odporna na blaknięcie i ścieranie.

Oprócz koszulek proponuje czapki z daszkiem i czapki zimowe, również dla kobiet. Na chłodniejsze dni oferujemy ciepłe bluzy o kroju dopasowanym do sportowej sylwetki. Wszystkie produkty zostały wzbogacone o hasła, które z pewnością wyróżnią Cię spośród innych entuzjastów aktywności fizycznej. Giorgio Ulani to marka, która łączy w sobie skuteczność przekazu z uczciwym produktem wysokiej jakości.  Polówki to doskonały sposób, aby stworzyć sportowy look również na co dzień. Minimalistyczne wzornictwo i klasyczna forma świetnie sprawdzą się zarówno w towarzystwie spodni dresowych, jak i jeansów.

pixel