Blog

Evolite Nutrition Ultra Pump Pre-workout 345g

Evolite Nutrition Ultra Pump Pre-workout 345gEvolite Nutrition wypuścił na rynek nowy produkt o nazwie Ultra Pump Pre-workout 345g. 
Jest to nowa przedtreningówka tej firmy i będzie dostępna w trzech smakach.
Przeczytaj więcej

Monohydrat Kreatyny

Monohydrat Kreatyny

Monohydrat kreatyny, określany inaczej mianem monowodzianu jest konglomeratem utworzonym z cząsteczki kreatyny i cząsteczki wody. Stanowi jedną z najpopularniejszych i najlepiej przebadanych form na rynku. Na tle innych wyróżnia ją fakt nasilonego wiązania wody, co wizualnie przekłada się na zwiększenie objętości mięśni. Pozwala to także stworzyć optymalne środowisko anaboliczne wewnątrz komórek.


Przeczytaj więcej

BCAA? Wiedza Podstawowa

BCAA? Wiedza PodstawowaAminokwasy BCAA to inaczej aminokwasy posiadające łańcuchy rozgałęzione, które metabolizują się bezpośrednio w mięśniach. Silnie wspierają działanie mięśni, dlatego można je wykorzystać podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni.
Przeczytaj więcej

Batony proteinowe - Czy warto?

Batony proteinowe - Czy warto?Batony proteinowe są jedną z najpopularniejszych przekąsek spożywanych przez osoby aktywne fizycznie. Z uwagi na wysoką zawartość białka, która wynosi od kilkunastu do blisko trzydziestu gramów w porcji, wybierane są przez osoby starające się poprawić wygląd sylwetki.
Przeczytaj więcej

Dieta IF – planowanie postu

Dieta IF – planowanie postu

IF (ang. Intermittent Fasting, przerywany post) jest metodą odżywiania, polegającą na spożywaniu posiłków w ściśle określonym czasie, stosując pomiędzy nimi post o zróżnicowanym czasie trwania. Metoda ta jest kontrowersyjna z punktu widzenia przyjętych przez lekarzy i dietetyków zasad zdrowego odżywiania. Niemniej, ma wielu zwolenników z uwagi na widoczne efekty odchudzające.


Przeczytaj więcej

13 wskazówek do mega masy

13 wskazówek do mega masy

Jest wiele rzeczy, które możesz poprawić do osiągnięcia mega masy. Musisz zacząć zwracać uwagę na rzeczy, które robisz również poza siłownią, nie tylko na niej. Chcesz być większy niż przeciętny bywalec pierwszej lepszej siłowni ? Świetnie! Zrób to. Zjedzenie kolejnego pączka i zrobienie kolejnej serii na biceps nie wystarczy.

 

Przeczytaj więcej

Suplementy w sportach wytrzymałościowych

Suplementy w sportach wytrzymałościowych

Jeśli przeglądniesz pierwszy lepszy magazyn fitness na pewno natkniesz się na całe mnóstwo suplementów reklamowanych przez wielkich i odtłuszczonych kulturystów, przez co możesz pomyśleć, że są one pomocne tylko dla nich. Raczej nie znajdziesz niczego dla sportowców wytrzymałościowych – na szczęście – nie mógłbyś być bardziej w błędzie.

 

Przeczytaj więcej

Ile białka dziennie powinniśmy spożywać ?

Ile białka dziennie powinniśmy spożywać ?

Białko jest niezwykle ważne dla wszystkich chcących wspierać swoje zdrowie. Od budowania mocniejszych mięśni, poprawy produkcji hormonów, wsparcia odporności czy nawet wsparcia włosów i paznokci.


Przeczytaj więcej

Suplementy poprawiające jakość snu

Suplementy poprawiające jakość snu

 

Wysoka jakość snu jest podstawą dobrego zdrowia i sapomoczucia. Aspekt ten jest przez wiele osób niestety zaniedbywany z czego biorą się późniejsze problemy zaczynając od ciągłego zmęczenia, pogorszonego samopoczucia, trudnościamy z koncentracją, a kończąc nad kwestiami natury czysto zdrowotnej jak pogorszenie parametrów, takich jak ciśnienie krwi czy tętno.

 

Przeczytaj więcej

Jak naturalnie podnieść poziom testosteronu ?

Jak naturalnie podnieść poziom testosteronu ?Dowiedz się w jaki sposób naturalnie podnieść poziom jednego z najważniejszych hormonów dla mężczyzn - testosteronu.
Przeczytaj więcej
pixel